Римські канікули

Велика і легендарна столиця Італії може похвалитися своїми самими унікальними в світі міськими красотами. Але тут можна не тільки насолоджуватися захоплюючими краєвидами, але й дечому повчитися.

Римляни, як і всі італійці, знають про їжу все і люблять демонструвати свої кулінарні навички. Однак найдосвідченішим римським кухарем є англійська письменниця Дайан Сід, автор книги “100 кращих соусів для пасти”. Вона веде одно-, дво- і триденні курси італійської кулінарії на своїй Римській Кухні в чудовому Палаццо Доріа-Памфілі. Уроки проводяться в неформальній обстановці, тут все наочно показують і добре пояснюють. Всі відвідувачі кулінарних курсів залишаються задоволені.

Італія є найбільшим в світі винним експортером. Відвідайте Міжнародну винну академію Риму, де пропонуються дегустації і винні екскурсії для всіх –  від початківців до найкращих знавців.

Мріяли коли-небудь зніматися в історичному бойовику в римських сандаліях і з мечем? Римська школа гладіаторів від культурної асоціації Группо Сторіко Романо зробить Ваші мрії реальністю. Тут можна дізнатися про те, як гладіатори використовували свою інтуїцію в техніці бою, приміряти мундир і навіть змахнути мечем на піщаній арені.

Майстерність мозаїки бере своє коріння в Римі. Ще в 1 столітті до н.е. багаті городяни за індивідуальним замовленням викладали на підлозі своїх будинків мозаїку. Пізніше, після того, як по імперії пронеслося християнство, мозаїка стала прикрашати всі церкви міста. Щоб спробувати себе в цьому древньому мистецтві, запишіться на курси мозаїки в Арт Студіо Кафе. Тут викладач Марія Тереса Ваччіні вчить техніці викладання мозаїки. Ви навчитеся різати і полірувати емальовану тессеру, змішувати кольори і краще створювати свою композицію. Зазвичай заняття розраховані на два місяці але існує також інтенсивний курс на 5 днів. Побачити справжню мозаїку можна в церквах Санта-Марія-Маджоре, Санта-Прасседе, Санта-Марія-ін-Трастевере і в Національному римському музеї: будівля Палаццо Масіммо Алла Терме.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Немає товарів у кошику.